UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Content
eu: Edukia

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
