UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Content
fi: Sisältö

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
