UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Content
he: תוכן

en: Blocks
he: בלוקים

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
