UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Content
hr: Sadržaj

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
