UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
