UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Content
lt: Turinys

en: Blocks
lt: Blokai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
