UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Content
lv: Saturs

en: Blocks
lv: Bloki

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
