UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Content
nl: Inhoud

en: Blocks
nl: Blokken

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over
