UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Content
pl: Zawartość

en: Blocks
pl: Bloki

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie
