UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Content
sk: Obsah

en: Blocks
sk: Bloky

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
