UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Content
vi: Nội dung

en: Blocks
vi: Khối

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
