UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Destination
ar: الوجهة

en: Pattern
ar: النموذج

en: Source
ar: المصدر

en: About
ar: حول
