UI Patterns 1.x Field Formatters (2.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Pattern
az: Nümunə

en: Source
az: Mənbə

en: About
az: Haqqında
