UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Destination
cs: Cíl

en: Source
cs: Zdroj

en: About
cs: Popis
