UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Destination
de: Ziel

en: Pattern
de: Muster

en: Source
de: Quelle

en: About
de: Über

en: Variant
de: Variante
