UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Destination
eu: Helbidea

en: Source
eu: Iturburua

en: About
eu: (r)i buruz
