UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Destination
fi: Kohde

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Source
fi: Lähde

en: About
fi: Tietoja

en: Variant
fi: Muunnos
