UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Destination
gl: Destino

en: Pattern
gl: Patrón

en: Source
gl: Orixe

en: About
gl: Información
