UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Destination
he: יעד

en: Pattern
he: פורמט

en: Source
he: מקור

en: Plugin
he: פלאגין

en: About
he: אודות
