UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Pattern
hi: नमूना

en: Source
hi: स्रोत

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: About
hi: के बारे में
