UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Destination
hu: Cél

en: Pattern
hu: Minta

en: Source
hu: Forrás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: About
hu: Leírás

en: Variant
hu: Változat
