UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Destination
id: Tujuan

en: Pattern
id: Pola

en: Source
id: Sumber

en: About
id: Tentang
