UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Destination
ja: 行き先

en: Pattern
ja: パターン

en: Source
ja: ソース

en: Plugin
ja: プラグイン

en: About
ja: アバウト
