UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Source
ka: წყარო

en: Plugin
ka: ჩანართი
