UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
