UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Pattern
lv: Modelis

en: Source
lv: Avots

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: About
lv: Par
