UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Destination
pl: Cel

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: About
pl: O stronie

en: Variant
pl: Wariant
