UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Pattern
fa: الگو

en: Source
fa: منبع

en: Plugin
fa: افزونه

en: About
fa: درباره
