UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Source
ps: سرچينه

en: Plugin
ps: لګون

en: About
ps: په اړه
