UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Destination
pt: Destino

en: Pattern
pt: Padrão

en: Source
pt: Fonte

en: About
pt: Sobre
