UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Destination
ro: Destinație

en: Pattern
ro: Model

en: Source
ro: Sursă

en: About
ro: Despre
