UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Source
ta: மூலம்

en: About
ta: பற்றி
