UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: About
th: เกี่ยวกับ
