UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Destination
tr: Hedef

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Source
tr: Kaynak

en: Plugin
tr: Eklenti

en: About
tr: Hakkında
