UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Source
uk: Джерело

en: Plugin
uk: Плаґін

en: About
uk: Про модуль

en: Variant
uk: Варіант
