UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Source
bo: ཁུངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག
