UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Destination
ca: Destí

en: Pattern
ca: Patró

en: Source
ca: Font

en: Plugin
ca: Connector

en: About
ca: Detalls
