UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Destination
es: Destino

en: Pattern
es: Patrón

en: Source
es: Origen

en: Plugin
es: Extensión

en: About
es: Acerca de

en: Variant
es: Variante
