UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Pattern
et: Muster

en: Source
et: Allikas

en: About
et: Programmist
