UI Patterns 1.x Field Formatters (2.1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Destination
nl: Bestemming

en: Pattern
nl: Patroon

en: Source
nl: Bron

en: Plugin
nl: Plug-in

en: About
nl: Over
