UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Pattern
oc: Motiu

en: Source
oc: Font

en: About
oc: A prepaus

en: Variant
oc: Varianta
