UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Source
sk: Zdroj

en: About
sk: Informácie o
