UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Destination
sv: Mål

en: Pattern
sv: Mönster

en: Source
sv: Källa

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: About
sv: Om
