UI Patterns Field Formatters (2.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Source
vi: Nguồn

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: About
vi: Giới thiệu
