UI Patterns Settings (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Settings
be: Налады

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Select
be: Выбраць
