UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Group
ja: グループ

en: Number
ja: 数値

en: Settings
ja: 設定

en: Url
ja: URL

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Attributes
ja: 属性

en: Token
ja: トークン

en: Select
ja: 選択

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Please select
ja: 選択してください

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
