UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Group
sv: Grupp

en: Number
sv: Tal

en: Settings
sv: Inställningar

en: Url
sv: URL

en: Textfield
sv: Textfält

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Select
sv: Välj

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Please select
sv: Vänligen välj

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
