UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta15) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: Number
el: Αριθμός

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Select
el: Επιλογή

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
