UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta15) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Group
es: Grupo

en: Number
es: Número

en: Settings
es: Configuración

en: Url
es: URL

en: Textfield
es: Campo de texto

en: Attributes
es: Atributos

en: Token
es: Comodín

en: Select
es: Seleccionar

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: Please select
es: Seleccione por favor

en: Checkboxes
es: Casillas de selección

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
