UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta15) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Group
et: Grupp

en: Settings
et: Seaded

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Attributes
et: Omadused

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Select
et: Vali

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Radios
et: Raadionupud

en: Please select
et: Palun vali

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
